24 Temmuz 2024

Şehirler Arası Nakliyat’ta Sorunsuz Taşıma

Güvenilir ve profesyonel hizmet anlayışıyla rakiplerinden bir adım önde olan tecrübeli firmamız Karamercanlar, giderek yükselttiği kalite standartlarıyla müşterilerine üstün hizmet imkanları sunmaktadır. Konya merkezli firmamız, 1985’ten bugüne Türkiye’nin her noktasına yayılan ulaşım ağı ve uzman ekibiyle talep oranını artırmakta, stratejik başarı hedefleri ve ilkeli çalışma prensipleriyle yoluna devam etmektedir. Ayrıca 2005 yılında bünyesine kattığı asansörlü taşımacılık hizmetiyle nakliye işleminizin hassas bir şekilde sağlanmasına büyük önem göstermektedir. Modern bir taşıma sistemi olan asansörlü taşıma yöntemi, kurulan ray mekanizmasıyla eşyalarınızı hiç hasar almadan yüksek katlardaki pencere ve balkonunuza ulaştırır. Talepleriniz doğrultusunda ücretsiz olarak alan ekspertizini gerçekleştirmekte, evinizin bulunduğu konuma göre güvenli asansör sistemini, deneyimli kadromuzla kurmaktayız.

Taşınmak konusunda birçok insan ciddi sorunlar yaşayabilmektedir. Tüm eşyaların toplanması ve yeni eve yerleştirilmesi oldukça zorunludur. Bu konuda nakliyecilik hizmetleri gerçekleştiren firmamız sizlere profesyonel evden eve taşımacılık sunmaktadır. Bu hizmette eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde toplanması ve yeni evinizde de yerleştirilmesi bulunmaktadır. Eşyaların toplanması konusunda profesyonel teknikler kullanılarak kısa süre toplanması ve sökülmesi tamamlanmaktadır. Bu işlemlerde eşyalarınız asla zarar görmezler. Firmamız şehir içi taşımacılık yanında şehirlerarası taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır. Farklı şehirlere ev taşımanız gerektiği durumlarda firmamız sizlere oldukça kaliteli ve profesyonel hizmeti vermektedir.

Prensiplerimiz Doğrultusunda Madde Madde Sorunsuz Nakliye:

  1. Taşımacılık tam bir profesyonellik gerektirir. Biz önce taşınacak evi ve eşyaları bir ekspertiz yardımıyla denetlemekteyiz. Böylece taşınma sırasında karşılaşılabilecek sorunlar en aza indirgenmektedir.
  2. En ekonomik çözümler tarafınıza iletildikten sonra alanında uzman ve deneyimli personellerimiz ile taşınma işleminizi başlatmaktayız.
  3. Eşyalar mobilyacılarımız tarafından sökülüp itina ile paketlenmektedir. Zaten iyi bir paketleme evden eve nakliyat işinin en hassas kısmıdır.
  4. Daha sonra sökülen ve paketlenen eşyalarınız bu işin uzmanı taşımacılar tarafından asansör veya beden gücü ile nakliye aracına indirilir.
  5. Burada da Kamercanlar Evden Eve Nakliyat farkı ile karşılarsınız. Zira firmamız sizin mutluluğunuz ve eşyalarınızın güvenliği için hiçbir masraftan kaçınmamıştır.
  6. Tamamı yeni, geniş ve konforlu nakliye araçları ile eşyalarınız kırılıp dökülmeden taşınacaktır.
  7. Her türlü hava şartlarına uygun donanımdaki bu araçlarımızın periyodik bakımları teknik ekipler tarafından yapılmaktadır.
  8. Eşyalarınızın sevkiyatından sorumlu olan şoförlerimiz de her türlü donanıma sahip, tecrübeli kişilerdir. Bu şekilde eşyalarınız yeni evinize götürüldükten sonra ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde evinize taşınmaktadır.

Evinizde gerekli kurulum işlemleri yapıldıktan sonra işlemler bitmiş ve güvenilir huzurlu şekilde aldığınız hizmetin farkını görmüş olacaksınız.

http://www.karamercanlar.com/

PROJE DANIŞMANLARIMIZ: ALPNET AJANS - evden eve nakliyat
deneme bonusu veren siteler